Nábor

Jsme nezisková organizace!

NÁBOR NOVÝCH ČLENEK DO ŘAD FRYŠTÁCKÝCH MAŽORETEK ROK 2019/2020!!!

Začínáme v opět v září.

Nábor bude probíhat 12.9. a 13.9.2019 vždy od 16.30 do 17.30.

Těšíme se na Vás! ❤️

Přihlášky zasílejte emailem: sdorazinova@seznam.cz nebo po telefonické domluvě, tel: 731 857 173

PŘIHLÁŠKY KE STAŽENÍ V  PDF A DOCX

 

FRYŠTÁCKÉ MAŽORETKY:
1. NIKKI              (4 – 9 let)
2. NIKOL 1       (9 – 13 let)
3. NIKOL 2  (13 a více let)

Informace:

Zkoušky jsou pravidelné, i nepravidelné. Vše záleží na plánovaných soutěžích, vystoupeních. Většinou se, ale držíme naplánovaných zkoušek. Každý rodič je vždy informován o všem e-mailem, na facebooku a zde na našich webových stránkách.

 

Co vše potřebují mažoretky (informace pro přihlášené mažoretky a jejich rodiče):

HŮLKY 

V případě, že si budete sami objednávat hůlky, prosím o zakoupení těchto hůlek  – prosím, také aby všechny mažoretky měly tuto hůlku na zkoušky a představení. Hůlka se měří od podpaží po konečky prstů.

Pokud můžete objednejte si i ochranné koncovky ( kryty ), tyto kryty by holky nosily na zkoušky. Aby se jim nerozbily hned koncovky.  Doporučuji vám je, ale nejsou povinné.

 

PŘEDEPSANÉ OBLEČENÍ A ÚČES VLASŮ NA NÁCVIK

Na zkoušky dívky nosí černé legíny, černé triko, cvičky nebo baletní piškoty. Vlasy, prosím, aby dívky měly vždy řádně sepnuty do drdolu-výčes,bez čelenek, sponek apod. Dostatek pití a malá svačinka je samozřejmostí. Příchod na zkoušky je min. 5 minut před samotným začátkem zkoušky. 

SOUTĚŽ, VYSTOUPENÍ

Na představení budou zapůjčeny kostýmy, cvičky -osobní- nebo mažoretkové boty – klubové- (více upřesněním vždy na konkrétní představení), silonové punčošky – hnědé.  Vlasy, prosím, aby dívky měly vždy řádně sepnuty do drdolu pod lodičku.